Persian Turkish English


آخرین اخبار


خروجی اخبار سایت

مشکلات مکانیسین‌های صنعت چاپ در قاب کتاب گردآوری شد
اسمعیل دمیرچی، یکی از مکانیسین‌های صنعت چاپ و از بنیانگذاران شرکت «پرتو ارتباط» گوشه‌‌ای از مشکلات فراوان این گروه را در کتاب «آرمانهای خاکستر شده» گردآوری کرده است . . . .

تولید ماشین های چاپ رول با تکنولوژی جوهر افشان
شرکت HP که در زمینه تولید چاپگر فعالیت دارد، چهار ماشین چاپ رول و چاپ عریض را راه اندازی کرد . . .

اتاق صنایع استانبول شهرک صنعتی اختصاصی در ایران راه اندازی می کند
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در ارتباط با تفاهمنامه ای که با اتاق صنایع استانبول امضا شده است، گفت: برای نخستین بار در کشور یک شهرک صنعتی مستقل توسط سرمایه گذاران خارجی راه اندازی می شود . . . .
آخرین اخبار


خروجی اخبار سایت

کشور های توسعه یافته به چاپ نگرش صنعتی دارند.
برای صادراتی شدن باید هوشمندانه رفتار کنیم و از الگوهای کشور های همجوار بهره بریم. . . .

سایه بسته بندی چینی بر سر سوهان قم
عرضه سوهان قم در بسته‌بندی‌های چینی و ترکیه‌ای و ضعف صنعت بسته‌بندی در قم موضوعی بود که در جلسه این هفته بنیاد قم پژوهی مورد توجه قرار گرفت . . . .

استفاده از تکنولوژی MRF در انواع بسته بندی انعطاف پذیر
ماری موهان سردبیر ارشد Packaging world در خصوص استفاده از تکنولوژی MRF در انواع بسته بندی گفت: استفاده از تکنولوژی خودکار MRF موجب بهینه سازی در صنعت بسته بندی پلاستیک های انعطاف پذیر می شود. . . .
آخرین اخبار


خروجی اخبار سایت

ساخت چاپگر لیزری که بدون جوهر، رنگ می‌سازد
محققان با بررسی سطوح رنگ‌ساز در حشرات دریافتند که رنگدانه‌ها بر خلاف انتظار دارای رنگ نیستند بلکه در سطوح رنگی ساختارهایی وجود دارد که بر اساس شکل و زاویه مشخص نور خورشید را با رنگ مورد نظر منعکس می‌کنند. . . .

تولید سیمان سبز برای استفاده در چاپ‌های سه‌بعدی
یک شرکت استارت آپی در دبی توانسته است تا با استفاده از مواد زائد صنعتی، سیمان سبزی تولید کند که از آن بتوان در پرینترهای سه بعدی استفاده کرد. . . .

تولید قطعات در فضا به کمک چاپ سه‌بعدی
شرکت "ساخته شده در فضا" که در زمینه تولید قطعات مورد نیاز در فضا با استفاده از چاپ سه‌بعدی فعالیت می‌کند، از جدیدترین محصول خود که علاوه بر تولید قطعات، سازه‌ آنها را نیز در فضا تکمیل می‌کند، رونمایی کرد. . . .

Notice: Trying to get property of non-object in /home/kavancoi/public_html/printing-and-packaging-news/index.php on line 405

اخبار سایت اطلاع رسانی صنایع سلولزی ایران


سایت اطلاع رسانی صنایع سلولزی ایران

جمع‌ آوری 60 تن کاغذ انتخاباتی در همدانمعاون خدمات شهری شهرداری همدان از جمع آوری 60 تن کاغذ انتخاباتی از سطح شهر همدان با هزینه ای افزون بر 5 میلیارد ریال خبرداد.

تصویر جمع‌ آوری 60 تن کاغذ انتخاباتی در همدانبه گزارش جام جم آنلاین و به نقل از مهر، مجید درویشی گفت: 600 نفر نیروی خدمات شهری در طول دو شبانه روز، پوسترها و بنرهای تبلیغاتی در سطح شهر همدان را جمع آوری کردند.وی افزود: روند پاک‌سازی از زمان اتمام تبلیغات آغاز شد و پوسترها از تابلوها، ایستگاه های اتوبوس و درختان شتسشو، پاک‌سازی و جمع آوری شد که تا کنون 90 درصد کار پاک‌سازی انجام شده است.به گفته معاون خدمات شهری شهرداری همدان، نزدیک به 60 تن کاغذ از سطح شهر جمع آوری شده و شهرداری بالغ بر پنج میلیارد ریال در حوزه خدمات شهری در دوران تبلیغات انتخابات هزینه کرده است.

آتش سوزی در انبار دپو ضایعات چوب در جاده ملارد مصدومی نداشتمدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی کرج از وقوع حادثه حریق در انبار دپوی ضایعات چوب در جاده ملارد خبر داد.

سیدجواد موسوی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، اظهارکرد: برای اطفاء این حریق شش خودروی عملیاتی به محل حادثه اعزام شد.
وی ادامه داد: در مجموع  مساحت محل آتش سوزی ۵۰۰ متر  بود که با تلاش نیروهای آتش نشانی به سرعت اطفاء شد.
وی افزود: برای خاموش کردن این آتش یک تانکر ٢٠ هزار لیتری به همراه خودروهای اطفای حریق اعزام شد.
موسوی با اشاره به اعزام ١٢ نیروی عملیات امدادی به محل حادثه، گفت: عملیات اطفای حریق این حادثه سه ساعت به طول انجامید و خوشبختانه مصدومی در بر نداشت.

مدیران ارشد شهرداری محل کار خود را ترک نکرده‌اندرئیس شورای شهر تهران با رد اخبار مطرح شده درباره مدیریت شهری گفت: همه مدیران ارشد شهرداری در سر کار خود حاضر هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حکیمی پور در جلسه علنی روز سه شنبه با اشاره به ترک برخی از مدیران ارشد شهرداری از محل مسئولیت خود گفت: تا زمانی که شورای جدید و مدیران جدید مستقر شوند از دوستان خواهش می‌کنیم بر مسند کار خود باقی بمانند.
وی درخواست کرد: برخی از گلایه‌هایی که در خصوص روند انتخابات شوراهاست تا طی شدن مراحل قانونی بر روی آن تأکید نشود تا حماسه حضور به کام شهروندان تلخ نشود.
حکیمی پور در ادامه به پرونده واگذاری باشگاهی سوارکاری در خیابان دماوند نیز که قرار است بابت بدهی مدیریت شهری تهاتر شود اشاره کرد و گفت: اینها سرمایه‌های شهر هستند که نباید اینگونه تهاتر شوند.
مهدی چمران در پاسخ به تذکر حکیمی‌پور گفت: تمام مدیران شهرداری بر سر کار خود هستند و تنها یک معاون و آن هم به دلایل مسائل خانوادگی و بیماری سرطان دخترش از مجموعه جدا شده که اگر اینگونه نبود در روز بعد از انتخابات ۷۰۰ تن کاغذ از چهره شهر پاک نمی‌شد.
غلامرضا انصاری نیز در ادامه این جلسه گفت: برنده اول انتخابات شوراها مردم و برنده دوم برنامه محوری بود.