روتاری جوینت در صنعت

روتاری جوینت در صنعت

روتاری جوینت در صنعت
روتاری جوینت در صنعت

روتاری جوینت در صنعت:

روتاری جوینت در صنعت یک والو انتقال دهنده سیال (مایعات وگاز) به شکل (سرد و یا گرم ) از یک محیط ثابت به یک محیط گردان می باشد. شرکت روتوتک در سال 2001 در کشور ترکیه تاسیس ودر طول دودهه اخیر توانسته به یک شرکت مشهور در سرار جهان در زمینه طراحی و ساخت انواع روتاری جوینت و سوایول جوینت تبدیل شود. به طور خیلی مختصر می توان گفت.  در قسمتهایی از دستگاه که در حال چرخش میباشد انتقال سیال توسط این وسیله انجام میگردد.

محصولات روتوتک در طیف وسیعی از صنایع کاربرد دارد. صنایع مختلفی اعم از : صنایع فولاد ،کاغذسازی ،کارتن سازی ،نساجی ،چاپ ،تولید پلاستیک ،صنایع غذایی ،ماشین سازی ،صنایع خودرو ،نفت وگاز ،پتروشیمی ،ماشین آلات معدن ،صنعت سیمان. روتاری جوینت ها بسته به نوع کاربرد و سیالی که از خود عبور میدهند به تیپ های مختلفی تقسیم میشوند. فشار کاری ،میزان دما و سرعت دورانی شافت rpm (دور در دقیقه) از مهم ترین شاخص های انتخاب روتاری جوینت به حساب می آیند.

درک این شرکت به عنوان یک تولید کننده موفق مبنی بر علم و فنآوری روز دنیا استوار است. این شرکت با تکیه بر دانش و علم روز همواره با تکیه بر ارتقاء کیفیت تولیدات خود هم اکنون توانسته در زمینه تولید سیل های آب بندی به پیشرفت های قابل توجهی دست پیدا کند.

راز موفقیت محصولات روتوتک انتخاب صحیح و علمی متریال ها ،طراحی به روز و اعمال استاندارد های کنترل کیفی میباشد. تمامی این عوامل در کنار دانش فنی چندین ساله بنیانگذاران این شرکت دلیل محکمی بر گارانتی محصولات روتوتک میباشد.

محصولات روتوتک به سه شاخه زیر تقسیم میشود:

 • روتاری جوینت
 • سوایول جوینت
 • مولتی پورت

1- روتاری جوینت های روتوتک و انواع آن:

 • Rotary Joint سری 100:
روتاری جوینت سری 100
روتاری جوینت سری 100
روتاری جوینت سری 115
روتاری جوینت سری 115
روتاری جوینت سری 120
روتاری جوینت سری 120

این سری از Rotary Joint ها به روتاری جوینت های خنک کاری معروف میباشند. که در انواع مختلف سری های: 100 ,105 ,110 ,115 ,120 ,125 کدبندی شده اند. این سری از روتاری ها بیشتر در صنایع ماشین افزار و عمدتا در ماشین آلات CNC جهت خنک کاری مورد استفاده قرار میگیرند.

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر در خصوص این روتاری نوشته زیر را لمس نمایید.

(دانلود کاتالوگ سری 100)
 • Rotary Joint سری 3000 و 3000HO 
روتاری جوینت سری 3000
روتاری جوینت سری 3000

این سری از Rotary Joint ها به روتاری جوینت های استاندارد و کاربرد عمومی آب و روغن سرد و گرم معروف میباشند. که در انواع مختلف سری های: 3000 ,3000HO کدبندی شده اند. این سری از روتاری ها بیشتر در طیف وسیعی از صنایع مورد استفاده قرار میگیرند.

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر در خصوص این روتاری نوشته زیر را لمس نمایید.

(دانلود کاتالوگ سری 3000)
 
 • Rotary Joint سری 4000 ،4000HO 

 

روتاری جوینت سری 4000HO
روتاری جوینت سری 4000HO - روغن داغ و بخار

این سری از Rotary Joint ها به روتاری جوینت های بدون بلبرینگ و کاربرد عمومی بخار و روغن داغ معروف میباشند. که در انواع مختلف سری های: 4000، 4000HO  کدبندی شده اند. این سری از روتاری ها بیشتر در طیف وسیعی از صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند.

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر در خصوص این روتاری نوشته زیر را لمس نمایید.

(دانلود کاتالوگ سری 4000)
 • Rotary Joint سری 5000 ،6000 ،7000
روتاری جوینت سری 5000
روتاری جوینت سری 5000 ( هیدرولیک 200bar )
روتاری جوینت سری 6000
روتاری جوینت سری 6000 (هیدرولیک Dual)
روتاری جوینت سری 7000
روتاری جوینت سری 7000 (هیدرولیک DUAL)

این سری از Rotary Joint ها به روتاری های روغن هیدرولیک معروف میباشند. از این سری از روتاری جوینت ها جهت انتقال نیروی هیدرولیک استفاده میگردد. که در انواع مختلف سری های: 5000 , 5000N ,6000 ,7000 کدبندی شده اند. این سری از روتاری ها بیشتر در طیف وسیعی از صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند.

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر در خصوص این روتاری نوشته زیر را لمس نمایید.

(دانلود کاتالوگ سری هیدرولیک)
 • Rotary Joint سری 8000
روتاری جوینت سری 8000
روتاری جوینت سری 8000-آب

این سری از Rotary Joint ها به روتاری جوینت های آب معروف میباشند که در سری: 8000 کدبندی شده اند. این سری از روتاری ها بیشتر در طیف وسیعی از صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند.

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر در خصوص این روتاری نوشته زیر را لمس نمایید.

(دانلود کاتالوگ سری 8000)
 • Rotary Joint سری 9000S
روتاری جوینت سری 9000S
روتاری جوینت سری 9000S - روغن داغ و بخار

این سری از Rotary Joint ها به روتاری های هوا و بخار معروف میباشند که در سری: 9000S کدبندی شده اند. این سری از روتاری ها بیشتر در طیف وسیعی از صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند.

جهت مشاهده اطلاعات فنی بیشتر در خصوص این روتاری نوشته زیر را لمس نمایید.

(دانلود کاتالوگ سری 9000S)

تمامی مواردی که ذکر گردید در کنار خدمات پس از فروش قوی باعث گردیده هم اکنون محصولات روتوتک در بازارهای جهانی یکی از خوش نام ترین و با کیفیت ترین محصولات شناخته شود. شرکت اتوماسیون کاوان با سابقه ای درخشان به عنوان نماینده رسمی و انحصاری روتوتک در ایران افتخار خدمتگذاری به صنایع ایران عزیزمان را دارد. 

 
 • توصیه مهم برای روغنکاری و نگهداری روتاری جوینت ها:

تمامی محصولات روتوتک Rototech در پروسه تولید پس از تست های QC روغن کاری و در محیطی تمیز بسته بندی و در اختیار مصرف کننده قرار میگیرند.با این حال روتاری جوینت ها بنا به دستورالعمل صحیح نصب و استفاده که در داخل جعبه گذاشته شده است با توجه به شرایط کاری دستگاه و دوره های نگهداری بایستی روغنکاری گردند. استفاده از روغن با کیفیت و تزریق صحیح آن داخل محل تعبیه شده با تجهیزات فشار پایین از اهمیت به سزایی برخوردار است.   

روتاری جوینت rototech

‫6 نظر

 • یوسفی گفت:

  با سلام و وقت بخیر لطفا لیست قیمت برامون بفرستید

 • مبین گفت:

  کدام از سری روتاری جوینت ها برای آب صابون هست

 • محمد یوسفی گفت:

  با سلام و وقت بخیر;
  ما دستگاه پیچ سازی داریم برای آب صابون کدام سری از روتاری جوینت های روتوتک را باید استفاده کنیم؟ در ضمن دور ما 10000rpm هستش

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  error: محتوای سایت محفوظ است